Program Download
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Program Download

Aradığınız Her Türlü Program Oyun Film vs. Bulabileceğiniz Bir Forum.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sarisin Ingiliz Kiz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 272 Nerden : Az İlerden Lakap : vagabond Hosting

Sarisin Ingiliz Kiz Vide
MesajKonu: Sarisin Ingiliz Kiz   Sarisin Ingiliz Kiz Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 10:03 pm

merhaba ben mehmet 20 yaşınadayım.hotçalışıyorum
.geçene hafta ingiltereden bir elde aile tatile geldi.bir adam eşi ve 18 yaşındaki kızı.kızı sarışın taze bir kızdı çok güzeldi.bir ara kızla birkte çarşıya çıktık ondan sonra bermber denizi girdik.kız bikini giymişti.beramber denize girdik.şaklaşırken elim onun kilotuna dyedi baktımki oda elini benimkie deydirdi.bende onu kendime çekerek.elimi kilotunun altına koyarak okşadım.baktımki oda eliyle sikime dokundu ben onu kendime çektim öpüştüm onda sonra ona beramber aparata gitmemyi soyledim oda tamam dedi.gittik içeriye onun mini eteği vardı çıkarttı altında ıslak bikinizi kaldı.hemen bedne soyundum ve yapıştım ona onu yataga yatırdım.bacaklarınız omzuma aldım kazık gibi olan yarağımı amına soktum.içnde çok güzel gidip geliyordum.hairkaydı oda offf of diye inliyordu.daha sonara yarağpımı amındean çıkarttım bu sefer onu domalttım ve arkadan soktum götüne götü süperdi harika siktim o götü.yarağımı götünden çıkarrtım ar4kadan one dogru tekrar amına soktum onun.muhteşemdi.ondan sonara memelerini yaladım.amını dilimle yaladım çok güzeldi.oda benim yarağımız agzına aldı haikaydı.onu aralıksız 8 saat siktim.bana ulaşmak isteyen her yaştan bayanlar varsa bekliyorum.i
http://downprogram.yetkinforum.com Hosting

Sarisin Ingiliz Kiz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası