Program Download
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Program Download

Aradığınız Her Türlü Program Oyun Film vs. Bulabileceğiniz Bir Forum.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sarisin Minyon Bomba

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 272 Nerden : Az İlerden Lakap : vagabond Hosting

Sarisin Minyon Bomba Vide
MesajKonu: Sarisin Minyon Bomba   Sarisin Minyon Bomba Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 8:40 pm

merhaba site sakinleri ben de sizin yazdığınız hikayelerden güç alarak başımdan geçen bir anımı sizinle paylaşmak istiyorum.ben 28 yaşında ticaretle uğraşan biriyim ankaranın bir ilçesinde yaşıyorum başımdan geçen olay geçen yıl yaz ayında oldu.işyerimin yanında mağazalardan birinde sarışın minyon tipli bir hatun vardı. işe ilk girdiği gün hatun dikkatimi çekmeye başlamıştı.çok güzel bakımlı kendine bakan saçları sürekli fönlü kılığıyla kıyafetiyle çok seksi biriydi.patronuyla da aram ii olduğu için ben sırf onu görmek kesmek için onların dükkanlarına günde 3-4 kez uğrar muhabbet kurmaya çalışırdım ama kızın aşk acısıı olduğu için kesinlikle bir erkeğe bırak bakmayı hayalini kurmayı kafasından çıkarmıştı.açıkcası işim zordu ama zor olan herzaman engüzel olurdu. neyapıp edip bu hatunu sikmeliydim ama nasıl. gene birgün dükkanda pc başında msnde geyik yaparken bu içeri girdi adı mine bana para bozdurmaya gelirdi sürekli bende de sürekli bozuk para olurdu ama o gün bende yokda sen zahmet etme ben elemanla bozdurttup deyip onunla dükkanda yalnız kalmayı sağladım o ara elemana da çaktırmadan işaret çaktım azcık geç gel die neyse buna ilk orda içimden geçenleri söyledim beğendiğimi çok güzelolduğunu felan kısacası ince ayar çekmeye çalıştım.o da düşünmediğini ve istemediğini söylerek çekti gitti bende eleman gelince almayı unuttuğu bozuk paralarını gönderdim. bi gece evde gene pc başındayken tanımadığım bir adres beni ekledi bende kabul ettim bana sirek slm nbr demeden hala benim hakkımdaki düşüncelerin geçerlimi dedi bende kim olduğunu bilmeden evet dedim Smile iiozaman dedi sana izin çıktı canım dedi bu arada camı olduğunu farkettim ve kimsin die sormadan cam gönderdim açılınca gördüm ki bizim mine hayallerimi süsleyen kadın çok sevinmiştim direk hemen sadede girdim onu çok beğendiğimi onunla olmak için herşeyi yapabilceğimi felan epey o gece diller döktüm metiyeler dizdim neyse bizim böyle bikaç gece sohbetlerimizden sonra haftasonu buluşma faslımız oldu arabayla alıp bunu göl kenarına götürüp orda vakit geçirecektik. neyse arabayla aldım bunu gitceğimiz yer 30dkklık mesafeydi bize o gün gene herzamanki gibi seksi bir kıyafet giymişti etek üstüne seksi dar bir body hele o bodysinden göğüsleri fırlıycak gibi duruyodu araba kullanırken ben sürekli gözüm bacaklarında ve göğüslerinde olduğunu oda farketti. ben zaten kıyafetine bayıldığımı ve beni tahrik etmek içinmi giydiğini sordum o da gülerek evet dedi zaten biliyordu benim nekadar sikişgen biri olduğumu neyse yolumuz bitti gölümüzün kenarına vardık ben sote güzel bir yer bulup çektim dedim arka koltğa geçelim orası daha rahat oturması geniş geniş oturur manzara izler sohbet ederiz o nazlanarak olmaz dedi. bende sen bilirsin deyip kendim geçtim onun arkasına oturdum sohbet sohbeti açtı açarkende bende iice azmaya başladım arka koltuktan ön koltuğa taaruza geçmeye başladım saçıyla oynamalar elimi yüzünü gezdirmeler felan onu tahrik etmek istiyordum sonra kendime çevirip dudaklarına yapıştım sımsıcak ve dayanılmaz bir öpüşmeydi 1 seneden beri erkek eli değmemişti ona ben öpmeye dilimi ağzında gezdirirken oda karşılıklar vermeye başlamıştı sonra ön koltuktan arka koltuğa çektim onu sevişmeye başladık ellerimle vucüdunun heryerinde gezmeye başladım zaten dimdik olan göğüsleri ben elledikçe patlamaya hazır bomba gibi iice çıktı meydana elimlede alttan bacaklarında bacak arasında gezinmeye başladım amcığı gölden daha doluydu sular seller içindeydi kafamı eteğinin altından sokarak amcığını yalamaya başladım çıldırıyordu inliyordu arabanın içinde saçlarımı çeke çeke bastırıyordu amına dilimi amının derinlerinde gezdirdikçe zevkten 8 köşe oluyordu ben onu o şekilde boşalttım çok mutlu olmuştu ama ben hala mutlu değildim ona sikimi çıkarıp eline verdim okşamaya başladı bende onun göğüslerini yalıyordum ama arabada üstümüzü çıkarmadan zar zor yapıyorduk bunları sonra ben pantolunumu indirdim yarağımı yalamasını istedim başta nasıolur ben bilmiyorumki dedi bende kolay ağzına alınca gerisi gelir senden dedim başta dişleyerek yalamaya başladı sonra iice alışınca orospu gibi diliyle çevire çevire sömüre sömüre yalamaya devam etti çok güzel yapıyordu ben sonra koltuğa uzanıp arkasına geçtim öne doğru eğilerek yalatmaya devam ettim bende arkasından domaltarak amını tekrar yalamaya başladım ikimizde zevkten uçuyorduk artık sonra ben dayanamayıp bunun arkasına kalktım başını koltuğa gömdüm yarağımı amının üstünde gezdirmeye başladım boşalan zevk sularıyla yarrağımı ıslatıp götünün deliğine sokmaya çalıştım kendini çekti olmaz dierek kaçmaya çalıştı bende güzel olcak zevk alcaksın sıkma kendini dierek ürkütmemeye çalıştım o tatlı sikimi götüne zorlya zorlaya soktum arabada çığlık çığlığa kaldı canının çok yandığını çıkarmamı istedi dedim çıkarırsam canın daha çok yanacak ama az sabırlı ol biraz sonra zevkten uçacağını söylerek ikna ettim zaten sokmuşum bikere bırakırmıyım yavaş yavaş alıştırdım götünü iice sonra hızlanmaya başladım inlete inlete ben ilk postayı götüne boşaldım mine de 2 kere boşaldı sonra kucağıma aldım amından sikmeye yeltendimki kızım dedi olmaz orda hayattan dedi bende doymadığımı söyledim tekrar götünden sikmemi istedi bende tekrar tekrar yaptım. çok güzel bir sikiş olmuştu mineyle unutamadığım sikişlerimden biriydi. şimdi evlendi ama beni unutamadığı belli gördüğü zaman beni gözünün içi gülüyo sanırım yakında buluşup onu amından sikeceğim işlerimin yoğunluğunu atarsam başımdan
http://downprogram.yetkinforum.com Hosting

Sarisin Minyon Bomba

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası