Program Download
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Program Download

Aradığınız Her Türlü Program Oyun Film vs. Bulabileceğiniz Bir Forum.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biricik Teyzem

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 17/01/09 Mesaj Sayısı : 272 Nerden : Az İlerden Lakap : vagabond Hosting

Biricik Teyzem Vide
MesajKonu: Biricik Teyzem   Biricik Teyzem Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 2:06 am

selam.adım murat. yazacağım hikaye gerçektir.ben 33 yasında 1.78 boyunda esmer tenli dış ticaret firmasında çalışan bir gencim. teyzem evli 3 cocuk sahibi guzel bir kadındır Birgün hal-hatır sormak için telefon açtım.O da akşama iş çıkışı gelirmisin dedi ,ben de Kabul ettim.Ben işten erken çıktım ve hemen onlara gittim. Erken gitmiştim teyzem bana aç olup olmadıgımı sordu bende açım dedim teyzem bana yemek ıstıyordu ama eğilip kalkarken tangası gözüküyordu bende teyzem oldugu icin bakmamaya calışıyordum ama dayanamıyodrum ve penisim sertlesmisti daha sonra teyzeme kuzenlerim ne zaman okuldan gelecek dedim oda bana iki uc saat sonra gelirler dedi benim kafamdan teyzemle sevismek fikri cıkmıyordu bende ayağa kalkarak teyzemin yanına gittim ve dolgun kalçalarına elimi değdirdim bu arada teyzemin adı fahriyedir elimi değdirir değdirmez teyzem irkildi (Bu arada teyzem 40 yasında ama 20 cıtıra on basar) Daha sonra bana yemek koydu ve ben yemeğimi yedim ama hala penisim sertti ve inmiyordu teyzemde penisimi görmüstü. Salona geçtik omuzlarının ağırdığını ve masaj yapmamı söyleyip üzerindeki t-shirtü çıkarttı içine sütyen giymediği için 100’lük memelerini ilk defa gördüm.Masaja başladım çok hoşlanmıştı ve rahatlamıştı ben ise her yerine ellemeye çalışıyordum.Uzandığı yerden zevkle karışık sesler çıkarıyordu onunda hoşlandığını anladım ve aşağıya doğru masaj yapmaya başladım .Yavaşça eteğini yukarı çekerek tangasının üzerinden götüne masaj yapmaya başladım.Oda zevk almıştı sadece çok güzel masaj yapıyorsun deyip ohhhh demekten kendini alamıyordu. cırılcıplak masaj yaptırmak icin ikna ettim cırılcıplak soyundu. Bende soyunup teyzemin kalcalarının ustune oturdum.otururken benim 17 liği teyzemin bacak arasına yerlestirdim.masaj yaparken ileri geri gitmemle teyzemin amı sulanmaya basladı.ben dudakla masaja devam etmemi istermisin diye sordum.evet deyince boynunu,omuzlarını,sırtını bir guzel yaladım kalcalarınada tatlı sert ısırıklar attım.yuzustu cevirip boynunu dudaklarını ve goguslerini yalayıp öpmeye basladım.hic itiraz etmeyınce ***** ındım.amını dakikalarca yalayıp emip teyzemi bosalttım.bacaklarını omuzuma alıp benimkini birden soktum , cok zevk veriyordu.bu sekilde once teyzem sonra ben zevk icinde bosaldık..ben yine istiyordum harekete gecıp teyzemi yatağın ustunde domalttım.yavasca sokup hızlanmaya basladım sikimi kokune kadar sokup cıkarırken teyzemi epeyce ınlettım.bu sekilde 3-4 saatte yakın sikistik.teyzem yorulmustu artık.ama inanın mukemmel bır kadın..artık ayda bir gorusuyoruz.
http://downprogram.yetkinforum.com Hosting

Biricik Teyzem

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası